Zaawansowane Praktyczne Szkolenie ASP.NET Core
MVC + REST API

ZAPISY ZAMYKAMY W PIĄTEK (14.07.2023) O 22:00

Dni
Godzin
Minut
Sekund

KIM JEST TWÓJ INSTRUKTOR

Twój instruktor to Kazimierz Szpin. Pasjonat programowania, od kilkunastu lat związany z programowaniem. Przez całą swoją dotychczasową karierę rozwija aplikacje głównie w C# na platformie .NET.


Współpracował między innymi z takimi firmami jak: Sensonics, Infobox, BIELbit, Rekord SI.


Twórca i autor wielu inicjatyw, między innymi:
  –
Blog ModestProgrammer.pl skierowanego głównie dla Programistów C#/.NET.
  –Kanał ModestProgrammer na YouTube.
  –Szkolenie Zostań Programistą .NET.
  –Szkolenie Szkoła HTML CSS.
  –Szkolenie Szkoła ASP.NET Core dla Programistów C#/.NET.
  –Szkolenie Szkoła Testów Jednostkowych dla Programistów C#/.NET.
  –Szkolenie Szkoła Entity Framework Core dla Programistów C#/.NET.
  –Aplikacja StworzSklepOnline.pl.
  –
Aplikacja BlogW5minut.pl.
  –
Książka Jak Zostać Programistą od Zera do Eksperta.


Przez większą część swojej kariery pracował jednocześnie na etacie oraz jako freelancer w kilku firmach tworzących oprogramowanie.


Pisał różne aplikacje w swojej karierze. Zaczynał od aplikacji desktopowych pisanych w windows forms, następnie w WPF. Poprzez aplikacje mobilne pisane w Xamarinie, a kończąc na aplikacjach webowych w ASP.NET MVC, ASP.NET Core, ASP.NET Web API i Blazor.

OTO CO DOSTANIESZ W SZKOLE ASP.NET CORE

Otrzymasz 14 Modułów Szkolenia Online

To jest kompletne szkolenie. Otrzymasz od 7 do 27 (zgodnie z agendą) nagrań video w każdym module, pokazujących cały proces. Przeprowadzę Cię od podstaw, aż po zaawansowane zagadnienia związane z pisaniem aplikacji w ASP.NET Core.

Przejdziesz Przez Proces Pod Okiem Mentora

Przez cały okres trwania szkolenia, będziesz pracował pod okiem prowadzącego, który pomoże w razie problemów. Będziecie w stałym kontakcie.

Napiszemy Kompletną Aplikację od A do Z

Przez całe szkolenie będziemy tworzyć kompletną aplikację. Zaczniemy od planowania, założenia projektu, całej implementacji aplikacji i na koniec kupimy domenę i wdrożymy naszą aplikację na serwer.

Napiszemy Aplikację, Którą Możesz Się Wzorować Pisząc Kolejne, a Nawet Możesz Ją Sprzedawać Wielu Klientom

Napiszemy kompletną aplikację, którą możesz sprzedawać wielu klientom. Pokaże Ci jak dostosować każdą aplikację, by napisać kod i z łatwością można było go dostosować do wielu klientów.

Zaawansowane Mechanizmy ASP.NET Core

Przejdziemy przez wiele zaawansowanych mechanizmów, dzięki którym będziesz mógł tworzyć zaawansowane aplikacje webowe.

Stawiamy Na Praktykę

Szkolenie bazuje głównie na praktyce z minimalną ilością teorii. Od początkowych modułów będziemy tworzyć zaawansowaną aplikację krok po kroku.

Poznasz Najczęstsze Błędy Początkujących i Najlepsze Praktyki

Przez całe szkolenie będę Ci zwracał uwagę, by nie popełniać podstawowych błędów początkujących i skupić się tylko na najlepszych praktykach tworzenia oprogramowania.

Zaawansowana Architektura

Nie będziemy tworzyć kolejnej małej aplikacji typu Todo List! Stworzymy zaawansowaną aplikację, która rozwiązuje realne problemy, dokładnie taką, jaką na co dzień możesz tworzyć w pracy na stanowisku Programista ASP.NET Core przy zachowaniu najlepszych praktyk programowania.

Dostęp Do Prywatnej Grupy

Otrzymasz dostęp do prywatnej grupy, w której otrzymasz pomoc we wszystkich zagadnieniach związanych z ASP.NET Core. Będą w niej również osoby takie jak Ty, które uczą się programować i chcą tworzyć aplikacje. Będziemy się tam również wymieniali swoimi doświadczeniami z tworzenia aplikacji.

Nowoczesna Aplikacja w C# 10 i .NET 6

Aplikacja zostanie stworzona w najnowszym środowisku w języku C# (w wersji 10) na platformie .NET 6.

Certyfikat Ukończenia Szkolenia

Jeżeli przerobisz całe szkolenie, to na zakończenie otrzymasz certyfikat ukończenia szkolenia. Informacje o takim certyfikacie możesz umieścisz w swoim CV, dzięki czemu zwiększysz swoje szanse na znalezienie pracy.

MOJE OPINIE

Mateusz Kiela

Hej, z tej strony Mateusz, szkolenie u Kazimierza z ModestProgrammer.pl pt. „Szkolenie Zostań Programistą .NET” jest naprawdę dobre. Porusza wiele tematów związanych z programowaniem w .NET a w dodatku aplikacje, które się tam piszę są naprawdę rozbudowane. Szkolenie, jeśli się je przerobi oraz co najważniejsze przyswoi wiedzę w sposób znaczny, czyli nie będą to tylko tematy znajome ale będzie się w nich czuć nieźle, to można spokojnie liczyć na zatrudnienie jako programist .NET. Ważne jest aby robić prace domowe oraz starać się je rozwiązywać samodzielnie w pierwszej kolejności, tak wygląda praca programisty na codzień, wiem co piszę, bo po kursie u Kazika zostałem programistą w PKO BP.

Pozdrawiam Mateusz Kiela i życzę powodzenia w kodowaniu i przyswajaniu wiedzy z kursu!

Sławomir Jankowski

Jeszcze raz WIELKIE dzięki za świetnie opracowane i przygotowane szkolenie.

Szeroki zakres wiedzy teoretycznej przedstawiony w szkoleniu popierasz praktyką i super, że na bieżąco dajesz feedback na temat przygotowanych przez kursanta zadań.

Fajnie, że uczysz dobrych wzorców programowania. Pokazujesz wiele rzeczy praktycznych, które ciężko znaleźć w innych dostępnych szkoleniach czy tutorialach.

I najważniejsze, (co potwierdzam swoją osobą, bo właśnie zaczynam pracę jako programista), Twoje szkolenie BARDZO przybliża do celu jakim jest rozpoczęcie pracy jako programista .NET.

Dzięki wielkie.

Marek Rozwałka

Odkąd pamiętam zawsze chciałem zostać programistą, nie wiem dlaczego ale padło na ASP.NET.

Za moich czasów szkolnych to było nierealne z uwagi na małą popularność tego języka oraz mizerne treści w internecie.

Wiadomo czasy się zmieniają rynek pracy również. Dotychczas praktykowałem grafikę komputerową dopóki nie natrafiłem(na Facebook’u) na szkolenie Kazimierza Szpin’a właśnie o tematyce programistycznej w którym jest właśnie omawiana technologia Microsoftu ASP opartego o język C# wykorzystująca platformę .NET.

Podczas szkolenia poznasz od podszewki wszystkie te dziwne skróty, nauczysz się podstaw programowania kompleksowo.

Dzięki temu poznasz solidne podstawy programowania nawet jeśli wcześniej nie programowałeś. W kursie poznasz i obierzesz swoją drogę programistyczną w zależności od tego jakie aplikacje chcesz tworzyć czy to na desktopy, do sieci web lub na urządzenia mobilne. Po solidnych podstawach, które są zawarte w szkoleniu obierasz drogę dalszego rozwoju. Kurs składa się z kilkunastu modułów, wiadomo nie ma lekko. Jest to solidna dawka nauki a po każdym rozdziale jest praca domowa. Pamiętaj praktyka czyni mistrza. Swoje prace domowe możesz umieszczać do sprawdzenia na zamkniętej grupie w FB. Autor jest osobą dosyć kontaktową.

Jeśli chcesz to możesz też dostawać od niego na swojego maila ciekawe informacje dotyczące programowania. Być na czasie dobra rzecz. Końcówka szkolenia to będą informacje dotyczące Twojej pierwszej pracy, trudne pytania rekrutacyjne oraz pisanie CV.

Ze swojej strony mogę śmiało polecić videokursy Kazimierza są super jak nie wierzysz to się przekonasz sam. Naprawdę warto takiej solidnej dawki nie uraczysz w żadnej szkole. To szkolenie Cię uświadomi co z czym się je i nie będą Ci straszne żadne zawiłe pojęcia.

Mieczysław Sobaś

„Nie sztuką jest nauczyć się programować, sztuką jest pisać dobry i zwięzły kod zgodnie z przyjętymi zasadami”. Z programowaniem aplikacji desktopowych mam do czynienia od bardzo dawna. Programowania uczyłem się na własną rękę czerpiąc wiedzę z różnych źródeł… i z różnym efektem. Każdy wykładowca prowadził kurs na własny sposób. W konsekwencji mój kod nie był dobry i w każdym programie wyglądał inaczej – jak „Spaghetti code”, a przy tym korzystałem z technologii sprzed 10 lat.

Kurs „Zostań Programistą .NET” całkowicie zmienił moje podejście do programowania. Autor kursu w przystępny sposób dzieli się swoją wiedzą, rzetelnie i fachowo omawia zagadnienia związane z technologiami .NET i małymi krokami wprowadza w świat programowania obiektowego. Ogromna ilość materiału poparta przykładami, ciekawe zadania przygotowane do każdej lekcji oraz możliwość kontaktu z autorem w razie sytuacji bez wyjścia, sprawia, że ten kurs nie ma sobie równych. Mimo innego posiadanego kursu oraz książek do WPF, dopiero ten kurs zachęcił mnie do pisania takich aplikacji. Dzięki Entity Framework, w porównaniu do ADO.NET, poznałem jak łatwo i wygodnie można wykonywać operacje na bazie danych za pomocą języka LINQ.

Szczerze polecam ten kurs każdemu!

Andrzej Zapart

Bardzo Dobry Kurs, zarówno dla początkujących jak i dla chcących sobie przypomnieć oraz odświeżyć wiedzę i dobrze zapoznać się z programowaniem w C# i .NET. Kurs moim zdaniem bardzo dobrze przygotowany pod kątem mniej teorii a więcej praktyki, zwłaszcza że kurs online jest stworzony w sposób pisania kodu i tłumaczenia jego działania. Super kwestia zadań domowych, które po wykonaniu przez siebie samego 😄, można sprawdzić w kolejnej lekcji pomagającej w rozwiązaniu jego, ale nie tylko bo Ogromną zaletą jest sprawdzenie twojego zadania przez samego Autora oraz pomoc i wskazanie przydatnych wskazówek co do pracy i jakości kodu. Ćwiczenia praktyczne to jeden z najlepszych sposobów utrwalania wiedzy. Generalnie kurs jest bardzo dobrze przemyślany pod kątem bloków tematycznych, struktury oraz harmonogramu i niewątpliwie treści. Informacje przedstawione są w sposób przejrzysty i konkretny oraz stopniowo bez pośpiechu. Bardzo dobry i szybki kontakt z Prowadzącym oraz możliwość przerobienia w dowolnym czasie Kursu Online wraz z opieką Mentora sprawia że jest to super alternatywa dla kursów stacjonarnych oraz bootcampów. Dla mnie sensowny sposób nauczania i Szczerze Polecam ten kurs nawet dla Początkujących.

Sławomir Pomana

Hej, zdecydowałem się na kurs Zostań Programistą .NET i jestem zadowolony. Struktura szkolenia jest dobrze zorganizowana tzn w każdym rozdziale najpierw jest omawiana dana tematyka a na koniec rozdziału są zadania praktyczne które pozwalają na przećwiczenie tego co zostało omówione. Kolejnym punktem który mnie skłonił do zakupu tego kursu jest opieka mentora. W praktyce ten punkt również mnie pozytywnie zadowolił ponieważ podejście mentora widać że jest indywidualne i z każdym problemem można pisać po czym dostaję się wsparcie. Nie ma czegoś takiego jak zlewanie, odpowiedzi dostaje jeszcze tego samego dnia lub na kolejny jak jest późno 🙂 W razie pytań zapraszam na mój profil linkedIn (https://www.linkedin.com/in/s%C5%82awomir-pomana-8a251a96).

Michał Rekieć

Bardzo dobre szkolenie, które śmiało mogę polecić każdej osobie chcącej poszerzyć swoje umiejętności w technologii .NET ucząc się pisać aplikacje różnego typu. Wiedza przekazana w sposób zrozumiały dla początkującego, jakość i wartość merytoryczna nagrań na najwyższym poziomie. Prace domowe wymagające zaangażowania i dogłębnego przestudiowania konkretnego działu, naprawdę jest co robić podczas każdego tygodnia szkolenia 🙂 Kontakt z prowadzącym bezproblemowy, Kazimierz sprawdza prace szybko i daje wyczerpującą odpowiedź i cenne wskazówki na każde wysłane rozwiązanie. Na uwagę zasługuje również specjalnie stworzona grupa na facebooku, gdzie można dzielić się rozwiązaniami zadań z innymi uczestnikami. Wiedzy podanej w sposób tak skondensowany i ustrukturyzowany próżno szukać na filmach zamieszczanych na youtube.

Waldemar Szwajłyk

Dzięki temu szkoleniu jak i prowadzącemu udało mi się poznać nowe, bardziej zaawansowane techniki programowania.
Wprowadzić ład i porządek do kodu. Nie jestem całkowicie poczatkującym, mimo to i tak nabyłem sporo nowej wiedzy i nauczyłem się dobrych praktyk.
Prowadzący jest otwarty na pomoc w każdej części tego szkolenia.
Nie żałuje ze dołączyłem do kursu, a dzięki grupie na Facebooku można się również poradzić w kwestiach jakiś problemów czy błędów od innych ludzi z grupy lub sam prowadzący jest skory do udzielania pomocy lub wskazówek.

Sebastian Kurek

Jako tester automatyzujący w C# chciałem poznać szerzej wiedzę na temat możliwości platformy .NET. Dzięki kursowi Zostań Programistą .NET nauczyłem bardzo dużo nowych rzeczy o programowaniu i dobrym podejściu do pisania kodu. Kurs zawiera materiały z pełnego zakresu .NETa. Wszystko jest dobrze wyjaśnione i poparte praktycznymi przykładami. Największą zaletą kursu dla mnie jest to że projekty które są w nim realizowane są realnymi aplikacjami a nie zmyślonymi przykładami. Autor kursu bardzo szybko pomaga w rozwiązaniu pojawiających się problemów. Bardzo polecam kurs dla każdego kto myśli o programowaniu.

Bartłomiej Plata

Dla mnie jako osoby praktycznej kurs „Zostań Programistą .NET” to skompresowana wiedza, która przy regularnym praktykowaniu sama wchodzi do głowy. Zagadnienia związane z programowaniem obiektowym czy też bardziej wyszczególnionymi zagadnieniami stają się jasne i klarowne. Ogrom wiedzy zawarty w materiałach, a do tego ciągły dostęp do kursu daje możliwość utrzymania wysokiego poziomu dla programisty. Bardzo gorąco polecam dla osób, które zamiast wyszukiwać wiadomości w internecie i tracić czas zrozumienie zależności między nimi wolą skupić się na konkretach.

Pawel Kubiak

Witam. Chcialbym wszystkim polecic kurs 'Zostan programista NET’. Nauka wymaga czasu i zaangazowania ale znajdziecie tu wszystkie potrzebne materiały i informacje. Wiedza przedstawiona jest w przystepny sposob i reszta zalezy od Was 🙂 Wielkim plusem kursu jest opieka Kazimierza ktory jest bardzo pomocny i w razie gdy czegos nie rozumiecie szybko odpowiada na Wasze maile. Polecam!

Michał Beśka

Dzięki szkoleniu udało mi się zdobyć staż, a później pierwszą pracę. Szkolenie pomogło mi nauczyć się tworzenia aplikacji e-commerce. Jeżeli chce się pracować jako programista, zdecydowanie polecam zacząć od szkolenia „Zostań programistą .Net”. 

Maciej Szafrański

Bardzo polecam szkolenie Akademia .NET. Nie jest ono tak tanie jak na platformach e-learningowych, ale tam płacimy za absolutne podstawy. Z drugiej strony nie jest to bootcamp za 15 tys. zł. Moim zdaniem stosunek jakości do ceny jest zdecydowanie nieporównywalny z wymienionymi, oczywiście na plus. Materiału jest naprawdę dużo. Wiedza w nim zawarta zdecydowanie wykracza poza absolutne podstawy. Dużo zadań praktycznych. Prowadzący jest bardzo pomocny i chętnie pomaga, jeśli ktoś ma jakiś problem w rozwiązaniu zadania. Prace domowe sprawdzane są bardzo szybko (około 1 dzień) i dokładnie. Polecam, tym bardziej, że sam zdecydowałem się na zakup kolejnych szkoleń.

Mateusz Radwański

Szkolenie „Zostań Programistą .NET” to kompleksowy kurs C#/.NET, który daje solidne podstawy, aby w przyszłości zostać programistą C#/.NET.

Prowadzący to programista z wieloletnim doświadczeniem, który umie przekazać wiedzę uczestnikom, a dodatkowo można zawsze liczyć na jego pomoc.

W przypadku pytań lub problemów odpowiada naprawdę szybko.

Jakość nagrań SUPER, tempo OK, słucha się przyjemnie. Polecam, jako jeden z obecnie najlepszych kursów C#/.NET.

POZOSTAŁE OPINIE

ZAPISY ZAMYKAMY W PIĄTEK (14.07.2023) O 22:00

Dni
Godzin
Minut
Sekund

A CZY JEST INNA DROGA?

Oczywiście!


Możesz obejrzeć setki nagrań na YouTube, przeczytać mnóstwo książek, lub zaufać własnej intuicji.

Możesz zapisać się na bootcamp, który będzie Cię kosztował kilkanaście tysięcy złotych i nie przekaże Ci takiej wiedzy jaką masz w tym szkoleniu.

Możesz pójść na studia, które trwają 5 lat, a i tak nie gwarantują Ci pracy.

Zamiast tego możesz rozpocząć szkolenie, które składa się z 14 kompletnych modułów i przejść przez cały proces nauki programowania w ASP.NET Core pod okiem mentora, bez popełniania błędów oraz skupieniu się na tym co najważniejsze, czyli praktyce – tworzeniu zaawansowanych aplikacji w ASP.NET Core

CO OTRZYMUJESZ KUPUJĄC DOSTĘP DO PROGRAMU?

OPIS PROGRAMU

MODUŁ 1: WPROWADZENIE

LEKCJA 1: Powitanie
LEKCJA 2: Wymagania
LEKCJA 3: Jaką Aplikację Stworzymy?
LEKCJA 4: Plan Gry
LEKCJA 5: Jak Studiować?
LEKCJA 6: ASP.NET vs ASP.NET Core
LEKCJA 7: ASP.NET Core MVC
LEKCJA 8: REST API + SPA
LEKCJA 9: Blazor
LEKCJA 10: Praca Domowa
LEKCJA 11: Odpowiedzi Na Najczęstsze Pytania Uczestników Szkolenia

MODUŁ 2: ARCHITEKTURA APLIKACJI ASP.NET CORE

LEKCJA 1: Powitanie
LEKCJA 2: Zakładanie Projektu UI
LEKCJA 3: Omówienie Projektu UI
LEKCJA 4: MVC (Model-View-Controller)
LEKCJA 5: Jaka Architekturę Dla ASP.NET Core?
LEKCJA 6: Czym Jest CQRS? Wady i Zalety CQRS
LEKCJA 7: Podział Projektów i Ich Odpowiedzialności
LEKCJA 8: DTO, DAO, ViewModel
LEKCJA 9: Pierwsza Kwerenda
LEKCJA 10: Mediatr
LEKCJA 11: Pierwsza Komenda
LEKCJA 12: Odpowiedzi Na Najczęstsze Pytania Uczestników Szkolenia

MODUŁ 3: PODSTAWOWA KONFIGURACJA W PROJEKCIE

LEKCJA 1: Powitanie
LEKCJA 2: Program.cs
LEKCJA 3: Dependency Injection
LEKCJA 4: Logowanie Danych Do Pliku
LEKCJA 5: Jak Tworzyć Jedną Aplikacje (Wiele Różnych Szablonów) Dla Wielu Klientów
LEKCJA 6: Pliki Konfiguracyjne
LEKCJA 7: Middleware
LEKCJA 8: Globalna Obsługa Wyjątków
LEKCJA 9: Globalizacja
LEKCJA 10: Zarządzania Bibliotekami Po Stronie Klienta
LEKCJA 11: Routing
LEKCJA 12: Entity Framework Core
LEKCJA 13: Model Domenowy
LEKCJA 14: Logowanie Wszystkich Requestów Aplikacji
LEKCJA 15: Badanie Wydajności Aplikacji
LEKCJA 16: Testy Jednostkowe i Integracyjne
LEKCJA 17: Odpowiedzi Na Najczęstsze Pytania Uczestników Szkolenia

MODUŁ 4: GŁÓWNE WIDOKI APLIKACJI

LEKCJA 1: Powitanie
LEKCJA 2: Strona Główna Aplikacji
LEKCJA 3: Wyświetlanie Informacji o Cookies
LEKCJA 4: Polityka Prywatności
LEKCJA 5: Kontakt – Pierwszy Formularz Widok
LEKCJA 6: Kontakt – Pierwszy Formularz Model
LEKCJA 7: Cachowane Dane Konfiguracyjne z Bazy Danych
LEKCJA 8: Wysyłanie Email
LEKCJA 9: Wysyłanie Emali Transakcyjnych
LEKCJA 10: Kontakt – Pierwszy Formularz Kontroller
LEKCJA 11: Walidacja Danych FluentValidation
LEKCJA 12: Walidacja Danych DataAnnotation
LEKCJA 13: Walidacja Danych Po Stronie Klienta
LEKCJA 14: ReCaptcha
LEKCJA 15: Notyfikacje
LEKCJA 16: Ikony
LEKCJA 17: Szablon Aplikacji Głównej
LEKCJA 18: Menu
LEKCJA 19: Widoki Częściowe
LEKCJA 20: Komponenty
LEKCJA 21: Dynamiczna Aktywacja Zakładki
LEKCJA 22: Odpowiedzi Na Najczęstsze Pytania Uczestników Szkolenia

MODUŁ 5: ZARZĄDZANIE UŻYTKOWNIKAMI I ROLAMI W APLIKACJI

LEKCJA 1: Powitanie
LEKCJA 2: Wprowadzenie Do Identity
LEKCJA 3: Konfiguracja
LEKCJA 4: Aktualizacja Bazy Danych
LEKCJA 5: Areas
LEKCJA 6: Rejestracja Widok
LEKCJA 7: Rejestracja Logika
LEKCJA 8: Problem z Datami
LEKCJA 9: Logowanie Widok
LEKCJA 10: Logowanie Logika
LEKCJA 11: Pobieranie Informacji o Zalogowanym Użytkowniku Bez Zapytań Na Bazie Danych
LEKCJA 12: Zaawansowane Tabele
LEKCJA 13: Wyświetlanie Wszystkich Ról – Renderowanie Po Stronie Klienta
LEKCJA 14: Tabela z Danymi - Widok Na Telefon
LEKCJA 15: Nowa Rola
LEKCJA 16: Edytowanie Roli
LEKCJA 17: Ajax
LEKCJA 18: Okna Modalne - Popupy
LEKCJA 19: Usuwanie Roli
LEKCJA 20: Dostęp Do Zasobów Na Podstawie Ról
LEKCJA 21: Odpowiedzi Na Najczęstsze Pytania Uczestników Szkolenia

MODUŁ 6: ZARZĄDZANIE KARNETAMI

LEKCJA 1: Powitanie
LEKCJA 2: Dane Klienta
LEKCJA 3: Aktualizowanie Danych Klienta
LEKCJA 4: Inputmask
LEKCJA 5: Wyświetlanie Karnetów Widok – Zaawansowane Tabele Renderowane Po Stronie Serwera
LEKCJA 6: Paginacja
LEKCJA 7: Zaawansowane Tabele – Logika
LEKCJA 8: Zakup Karnetu
LEKCJA 9: DataPicker Na Formularzu
LEKCJA 10: Dropdown Na Formularzu
LEKCJA 11: Zakup Karnetu - Dodatkowe Funkcje
LEKCJA 12: HttpClient - Najlepsze Praktyki
LEKCJA 13: Płatności Przez Zewnętrzny Serwis
LEKCJA 14: Potwierdzenie Otrzymania Płatności
LEKCJA 15: Podgląd Karnetu
LEKCJA 16: Kody QR
LEKCJA 17: Generowanie PDF
LEKCJA 18: Wydruk Karnetu
LEKCJA 19: Pulpit Klienta – Ogłoszenia
LEKCJA 20: Wykresy
LEKCJA 21: Pulpit Klienta – Statystyki, Wykresy
LEKCJA 22: Odpowiedzi Na Najczęstsze Pytania Uczestników Szkolenia

MODUŁ 7: ZARZĄDZANIE PLIKAMI

LEKCJA 1: Powitanie
LEKCJA 2: Pliki
LEKCJA 3: Wysyłanie Plików Na Serwer
LEKCJA 4: Zabezpieczenie Przed Niewłaściwymi Plikami
LEKCJA 5: Wyświetlanie Plików z Serwera
LEKCJA 6: Usuwanie Plików
LEKCJA 7: Odpowiedzi Na Najczęstsze Pytania Uczestników Szkolenia

MODUŁ 8: KLIENCI I PRACOWNICY

LEKCJA 1: Powitanie
LEKCJA 2: Wyświetlanie Klientów
LEKCJA 3: Dodawanie Klienta
LEKCJA 4: Edytowanie Klienta
LEKCJA 5: MultiDropdown Na Formularzu
LEKCJA 6: Usuwanie Klienta Bez Tracenia Danych Powiązanych
LEKCJA 7: Filtrowanie Klientów
LEKCJA 8: Wyświetlanie Pracowników
LEKCJA 9: Dodawanie Pracownika
LEKCJA 10: Wybór Pliku Na Formularzu
LEKCJA 11: Wartości Tekstowe z HTML Na Formularzu
LEKCJA 12: Edytowanie Pracownika
LEKCJA 13: Usuwanie Pracownika
LEKCJA 14: Dynamiczne Podstrony
LEKCJA 15: Wyświetlanie Strony Profilowej Pracownika
LEKCJA 16: Odpowiedzi Na Najczęstsze Pytania Uczestników Szkolenia

MODUŁ 9: ZAAWANSOWANY GRAFIK PRACY

LEKCJA 1: Powitanie
LEKCJA 2: Kalendarz
LEKCJA 3: Tworzenie Zaawansowanego Kalendarza
LEKCJA 4: Zaawansowane Okno Modalne
LEKCJA 5: Dodawanie Zdarzenia Na Kalendarzu
LEKCJA 6: Edytowanie Zdarzenia Na Kalendarzu
LEKCJA 7: Usuwanie Zdarzenia Na Kalendarzu
LEKCJA 8: Odpowiedzi Na Najczęstsze Pytania Uczestników Szkolenia

MODUŁ 10: USTAWIENIA

LEKCJA 1: Powitanie
LEKCJA 2: Konfiguracja
LEKCJA 3: Zakładki
LEKCJA 4: Dynamiczne Kontrolki Formularza - Pobieranie Danych
LEKCJA 5: Dynamiczne Kontrolki Formularza - Widok
LEKCJA 6: Wybór Koloru Na Formularzu
LEKCJA 7: Dynamiczne Kontrolki Formularza Logika
LEKCJA 8: Odpowiedzi Na Najczęstsze Pytania Uczestników Szkolenia

MODUŁ 11: WEB API – ASP.NET CORE

LEKCJA 1: Powitanie
LEKCJA 2: REST API
LEKCJA 3: ASP.NET Core Web API
LEKCJA 4: Architektura Web API
LEKCJA 5: CORS
LEKCJA 6: Logowanie
LEKCJA 7: Globalizacja
LEKCJA 8: Globalna Obsługa Wyjątków
LEKCJA 9: HTTP Verb
LEKCJA 10: Kody HTTP
LEKCJA 11: Nazewnictwo Endpointów
LEKCJA 12: GET – Pobieranie Faktur
LEKCJA 13: Swagger
LEKCJA 14: Testowanie Przez Zewnętrzne Aplikacje
LEKCJA 15: Wersjonowanie
LEKCJA 16: POST – Dodawanie Faktur
LEKCJA 17: PUT – Aktualizowanie Faktur
LEKCJA 18: DELETE – Usuwanie Faktur
LEKCJA 19: JWT
LEKCJA 20: Implementacja JWT
LEKCJA 21: Generowanie Tokena
LEKCJA 22: Pliki Statyczne w API
LEKCJA 23: Dodawanie Faktury Przez API w MVC
LEKCJA 24: Generowanie Faktury Przez API
LEKCJA 25: Generowanie Faktury w PDF Przez API w MVC
LEKCJA 26: Odpowiedzi Na Najczęstsze Pytania Uczestników Szkolenia

MODUŁ 12: DODATKOWE ZAAWANSOWANE USPRAWNIENIA APLIKACJI

LEKCJA 1: Powitanie
LEKCJA 2: Wersje Językowe
LEKCJA 3: Wersje Językowe - Implementacja
LEKCJA 4: Wersje Językowe - Statyczne
LEKCJA 5: Wersje Językowe - DataAnnotation
LEKCJA 6: Wersje Językowe - Baza Danych
LEKCJA 7: Wykonywanie Długotrwałej Operacji w Tle
LEKCJA 8: Natychmiastowe Notyfikacja Bez Odświeżania Strony z Serwera Do Klientów i Dowolnego Użytkownika - SignalR
LEKCJA 9: Szyfrowanie
LEKCJA 10: Zaawansowany Mechanizm Eventów w Całej Aplikacji
LEKCJA 11: Poprawienie Przepływu Aplikacji – MVC Jak SPA
LEKCJA 12: Poprawienie UX
LEKCJA 13: Favicon
LEKCJA 14: Odpowiedzi Na Najczęstsze Pytania Uczestników Szkolenia

MODUŁ 13: PUBLIKOWANIE APLIKACJI

LEKCJA 1: Powitanie
LEKCJA 2: Publikowanie Na IIS
LEKCJA 3: Własna Domena
LEKCJA 4: Hosting
LEKCJA 5: Wdrożenie Na Hostingu
LEKCJA 6: Azure
LEKCJA 7: Wdrożenie w Chmurze
LEKCJA 8: Weryfikacja Aplikacji
LEKCJA 9: Odpowiedzi Na Najczęstsze Pytania Uczestników Szkolenia

MODUŁ 14: NAJLEPSZE PRAKTYKI ASP.NET CORE

LEKCJA 1: Powitanie
LEKCJA 2: Błędy Początkujących w ASP.NET Core
LEKCJA 3: Najlepsze Praktyki w ASP.NET Core MVC
LEKCJA 4: Najlepsze Praktyki w ASP.NET Core REST API
LEKCJA 5: Podsumowanie
LEKCJA 6: Praca Domowa
LEKCJA 7: Praca Domowa

PRZYKŁADOWE LEKCJE

Jaką Aplikację Stworzymy?
(Tydzień 1 Lekcja 3)

Jaka Architektura Dla ASP.NET Core?
(Tydzień 2 Lekcja 5)

Pierwsza Komenda
(Tydzień 2 Lekcja 11)

Logowanie Wszystkich Requestów Aplikacji
(Tydzień 3 Lekcja 14)

Komponenty
(Tydzień 4 Lekcja 20)

Poprawienie UX
(Tydzień 12 Lekcja 12)

ZAUFAŁO NAM

472

Uczestników Szkoleń

2820

Subskrybentów YouTube

960

Obserwujących Facebook

NASZA GWARANCJA

POKOCHAJ PROGRAM LUB ZWRACAMY PIENIĄDZE


Materiały są przygotowane, tak aby dały Ci mnóstwo korzyści, więcej wartości niż oczekujesz. Jeżeli z jakichś powodów program jednak nie będzie dla Ciebie odpowiedni, to wystarczy, że napiszesz na adres kazimierz.szpin@modestprogrammer.pl i zwrócimy Ci 100% Twojej wpłaty. Masz na to 30 dni.

Naszym celem jest danie Ci jak najwięcej wartości i pokazanie Ci, że ten program pomoże w Twojej karierze. Nauczymy Cię programować w C# na platformie .NET – Zależy nam na Twoim sukcesie.

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Czy mogę otrzymać ten program dożywotnio?

Tak. Kupując ten program, otrzymujesz dożywotni dostęp do materiałów.

Czy materiały będą w języku polskim?

Tak. Wszystkie materiały są w języku polskim.

Czy dostanę cały kurs od razu?

Nie. Na początek otrzymasz dostęp do 4 pierwszych modułów. Do każdego kolejnego modułu otrzymasz dostęp co tydzień. Sprawdziliśmy, że taki system sprawdza się najlepiej. Program jest tak ułożony, że na pewno nie będziesz się nudził.

Co w sytuacji gdy nie mogę teraz zacząć szkolenia?

Nie ma żadnego problemu, możesz kupić dostęp teraz a zacząć szkolenie z opóźnieniem. Pamiętaj, że kupując dostęp do programu, masz do niego nieograniczony dostęp. Jeżeli będzie kolejna edycja, to cena na pewno pójdzie w górę.

Potrzebuję polską fakturę. Czy ją dostane?

Tak. System jest zintegrowany z platformą inFakt, która wyśle Ci na maila fakturę po zakupie programu. Dotyczy tylko osób będących podatnikami polskimi.

Co muszę umieć, aby dołączyć do programu?

To jest zaawansowane szkolenie ASP.NET Core. Jest ono dedykowane dla osób, które znają już podstawy programowania w C#, podstawy HTML, CSS, bazy danych. Idealnie jakbyś przed rozpoczęciem szkolenia miał wiedzę ze szkolenia Zostań Programistą .NET

Jak dokonywane są płatności? Czy jest możliwość zakupu szkolenia na raty?

Tak, oczywiście jest taka możliwość. Wszystkie płatności są realizowane przez firmę Przelewy24 i ona udostępnia również taką formę płatności.

Co jeśli nie jestem zadowolony ze szkolenia?

Jeżeli uznasz, że program nie jest dla Ciebie, to otrzymasz zwrot pieniędzy. Możesz zgłosić się o zwrot lub zrezygnować z niego. Masz na to 30 dni od daty zakupu. W taki przypadku napisz na kazimierz.szpin@modestprogrammer.pl, a zwrócę Ci 100% pieniędzy.

Co jeżeli mam z czymś problem lub coś jest niejasne?

Napisz na adres email: kazimierz.szpin@modestprogrammer.pl

ZACZYNAMY?

ZAPISY ZAMYKAMY W PIĄTEK (14.07.2023) O 22:00

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Copyright © 2023 Szkoła ASP.NET Core | Regulamin | Polityka prywatności